Harduer

Nokia Lumia 521 do të dalë më 24 prill

Apr 20 2013
0 Shpërndarje
Nokia Lumia 521 do të dalë më 24 prill

lumia 521Më herët këtë muaj T-Mobile lajmëroi se do të fillonte të shiste smartfonin Windows Phone 8, Lumia 521 në muajin maj.

Tani një raport i ri tregon se smartfoni i ri i Nokia-s do të godasë dyqanet edhe më shpejt. TmoNews.com lajmëron se Lumia 520 do të jetë e disponueshmë në dyqane më 24 prill 2013.

Sipas të gjitha lajmeve, ky smartfon do të ketë një ekran 4 inç, RAM 512 MB, 8 GB hapsirë si dhe një kamera 5 megapiksel që ka mbështetje video 720p. Çmimi i Lumia 521 nuk është zbuluar akoma, por pritet që të jetë në rrezen e ulët të çmimeve. (PCWorld Albanian)

Tags >

Lumia
Lajmet e fundit>