Lajmet

30 thënie inspiruese nga karaktere imagjinare (Infografik)

Publikuar , 27 Shkurt 2016
0
30 thënie inspiruese nga karaktere imagjinare (Infografik)

ScreenTemplate-644x373Thjesht sepse karakter nuk ekziston me të vërtetë nuk do të thotë se nuk do të kemi diçka për të mësuar. Karakteret imagjinarë në të shumtën e rasteve janë krijuar nga njerëz të mençur dhe përdoren të të dhënë mësime të vlefshme.

E njihni Gandalft the Grey? Po Yodan tek Star Wars? Këto karaktere janë më të vërtetë inspirues. (PCWorld Albanian)

PlaygroundEquipment

30QuotesFictionalTeachersIG3

LEXO EDHE:  Telefoni i ZTE mund Galaxy S20 ende pa debutuar