Lajmet

50 Aplikacione të afta të gjurmojnë çdo aktivitet në jetët tuaja(Infografik)

Publikuar , 12 Prill 2015
0
50 Aplikacione të afta të gjurmojnë çdo aktivitet në jetët tuaja(Infografik)

50_Apps_to_Track_Everything_infographic1

Kur u themi se këto aplikacione gjurmojnë çdo gjë në jetën tuaj, nuk po tallemi. Është telefoni juaj që mund të gjurmojë çdo aktivitet në jetën tuaj. Këto paisje të fuqishme që qëndrojnë aktive 24 orë në ditë mund të gjurmojë gjumin, lëvizjen, paratë, dhe shumë më tepër. 

Sigurisht për të pasur çdo gjë nën kontroll, u duhen aplikacionet e duhura. Në këtë infografik janë përmbledhur 50 aplikacione që mund të ofrojnë të dhëna për çdo aktivitet të jetës suaj, madje edhe ato që nuk e kishit imagjinuar. Hidhini një sy dhe në fushën e komenteve mëposhtë na vini në dijeni se cilat prej tyre ju pëlqejnë më së shumti. (PCWorld Albanian)

50_Apps_to_Track_Everything_infographic

LEXO EDHE:  Kompania e hostimit të uebfaqeve goditet nga hakerët të cilët vjedhin informacionet e 14 milionë përdoruesve