Biznes

9 smartfonët me vlerën më të madhe të rishitjes (Grafik)

Publikuar , 31 Gusht 2013
0
9 smartfonët me vlerën më të madhe të rishitjes (Grafik)

smartphoneKeni menduar të shisni smartfonin tuaj të vjetër? Nëse keni një iPhone 5, jeni më me fat nga të gjithë.

Të shesësh modelin e fundit të Apple-it, për momentin, edhe pse ndoshta jo për shumë kohë duke qenë se kompania thuhet se po bëhet gati për një lançim të ri, kushton në një faqe tregtie online si Gazelle 315 $.

Pas iPhone 5, smartfonët me vlera më të larta janë Samsung Galaxy S4, HTC One 32GB si dhe iPhone 4S.

Në grafikun e mëposhtëm mund të shihni vlerat e rishitjes së nëntë top smartfonëve të momentit. Ata shiten në gjendje të mirë fizike dhe të palidhur me ndonjë kompani telefonike. (PCWorld Albanian)

grafik smartphone

LEXO EDHE:  Ndërprerja e madhe e Facebook, Instagram dhe WhatsApp dy ditë më parë zbuloi një të vërtetë të frikshme

Lajmet e fundit>