Lajmet

A është e mundur që iOS 7 të jetë krijuar në Microsoft Word (Video)

Publikuar , 24 Tetor 2013
0
A është e mundur që iOS 7 të jetë krijuar në Microsoft Word (Video)

IOS 7 WordNë internet, në fillim të kësaj javë është paraqitur një video disi e pazakontë.

Nëse i besohet krijuesit të kësaj videoje, ikonat dhe të gjitha elementët e sistemit të ri operativ të Apple të quajtur iOS 7 janë ndërtuar në Microsoft Word.

Më poshtë mund të shihni videon mjaft mbresëlënëse, ndërsa mund të shkruani komentet tuaja në lidhje me këtë temë. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”RZp7BvQJnU8″]

LEXO EDHE:  Kujdes sepse funksioni i tërheqjes së mesazheve të WhatsApp nuk funksionon për të gjithë

Lajmet e fundit>