Lajmet

A vdiq Steve Jobs?

Publikuar , 10 Shtator 2011
0
A vdiq Steve Jobs?

Por thashethemet e këtilla që nuk dolën të vërteta (së paku të shpresojmë se nuk është kështu), na bëjmë të shqetësohemi edhe më shumë në lidhje me këtë.

A ka cicëruar dikush diçka që nuk është dashur të cicërojë? Ne nuk e dimë por mos harroni se ka pasur shumë thashetheme edhe në lidhje me Patrick Swayze kur ai vdiq nga kanceri në pankreas. Është vështirë të mbahet e fshehtë vdekja e një ylli dhe sot më shumë se kurrë ueb faqet shpërndajnë lajmin brenda sekondës.

Sigurisht ne sikurse portalet tjera vetëm se po shtojmë thashetheme tjera në këtë mes por padyshim që edhe ne jemi të interesuar që asgjë e keqe të mos i ndodh Steve Jobs’it. /pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Përballja SHBA-Kinë në teknologji

Lajmet e fundit>