Harduer

Acer lanson Aspire One D260

Publikuar , 08 Qershor 2010
0
Acer lanson Aspire One D260

Fuqia procesorike buron nga procesori Intel Atom 1.66 Ghz N455 dhe gjithashtu ka një procesor grafik Intel GMA 3150, plus 2 GB RAM.

Acer Aspire One D260 gjithashtu arrin i pajisur me 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth 3.0, Ethernet, një mundësi për të zgjedhur ose HDD me kapacitet prej 160 GB ose 250 GB, e gjithashtu edhe mundësi për të zgjedhur një bateri opsionale tre qelizore ose gjashtë qelizore.

Acer Aspire One D260 do të paraqitet në shitjet me 1 korrik 2010, ndërsa sa i përket çmimit ai ende nuk është bërë i ditur.

LEXO EDHE:  Samsung do të prodhojë dy versione të Galaxy Note 10 me ekran 6.28-inç dhe 6.75-inç

Lajmet e fundit>