Lajmet

Aktori Bryan Cranston reklamon iPad-in e Apple

Publikuar , 25 Tetor 2013
0
Aktori Bryan Cranston reklamon iPad-in e Apple

Ipad AIRAnëtari më i ri i familjes së iPad-ëve të Apple, Air më i shpejt dhe më i hollë, është mirëpritur nga ndërmarrja me një reklamë të re të paraqitur gjatë ngjarjes së të martës.

Ylli i videos prej një minute është një lapës i thjeshtë, ku iPad Air paraqitet vetëm në fund. Pika kryesore siç e tregon Apple është që një “vegël shumë e thjeshtë” mund të jetë “shumë e fuqishme”.

Ajo se çfarë mund të mos vërehet në fillim është identiteti i personit që i flet ato fjalë, nuk është askush tjetër përveç Bryan Cranston, që është aktori i cili luajti Walter White në Breaking Bad të përfunduar së fundi.

Zëri i tij i butë dhe i bindshëm tingëllon sikur nga larg nga një zgjidhje e fortë e zotërisë White, ndonëse e folura e tij në klasë dhe laboratorë shkencore në shpejtësi mund të kthehet si gjë e keqe nëse interpretohet nga “vetëtima” metodologjike me të cilën personifikohet Cranston. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”o9gLqh8tmPA”]

LEXO EDHE:  Apple tërheq nga tregu disa modele të vjetra MacBook Pro

Tags >

Appleipad
Lajmet e fundit>