Harduer

Aktori Jimmy Lin shpërndan fotografi të iPhone 6

Publikuar , 11 Qershor 2014
0
Aktori Jimmy Lin shpërndan fotografi të iPhone 6

gsmarena_001Aktori, këngëtari dhe garuesi me makina Jimmy Lin vitin e kaluar postoi një foto të tij duke mbajtur një iPhone 5C, i cili nuk ishte prezantuar apo ishte hedhur në treg akoma në atë kohë nga Apple. Këtë vit ai ka nxjerrë foto të telefonit inteligjent të shumë pritur iPhone 6.

Lin konfirmon se iPhone 6 do të ketë një ekran prej 4.7 inç. Cepat e iPhone 6 janë më të rrumbullakosur dhe ka një përmirësim në mbajtjen e tij në duar. Akoma nuk ka të dhëna mbi parametrat e këtij smartfoni. (PCWold Albann)

gsmarena_002gsmarena_003

LEXO EDHE:  Bitcoin ra nën 10,000 dollarë