Blog

Alienware ka ndërtuar një dhomë lojërash në hotelin Hilton në Panama

Publikuar , 20 Prill 2018
0
Me poshtë shikoni një video ku tregohet se çfarë ka brenda dhomës dhe si mund të shfrytëzohet ajo Alienware ka ndërtuar një dhomë lojërash në hotelin Hilton në Panama

Dhoma 2425 në hotelin Hilton në Panama ka një pamje shumë të bukur nga deti dhe bashkë me të edhe një OLED TV 4K, një kompjuter Alienware me i7-7800 Core, Xbox e shumë pajisje të tjera për lojëra.

Dhoma kushton 349$ nata dhe siguron një shërbim inovativ dhe të veçantë pasi Hilton e ka ndërtuar pikërisht për të kontribuar në përmirësimin e ofertës për turistët që vizitojnë Panamanë.

Me poshtë shikoni një video ku tregohet se çfarë ka brenda dhomës dhe si mund të shfrytëzohet ajo. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  E Premtja e Zezë rekord blerjesh online prej 20 miliardë dollarë

Tags >

Alienware
Lajmet e fundit>