Biznes

Amazon do të ofrojë falas 41 aplikacione që janë me pagesë deri më 29 nëntor

Publikuar , 28 Nëntor 2014
0
Amazon do të ofrojë falas 41 aplikacione që janë me pagesë deri më 29 nëntor

gsmarena_001Dyqani online Amazon.de ka postuar një ofertë ku 41 aplikacione premium me pagesë do të jenë falas deri në datën 29 nëntor. Shuma e plotë e të gjithë këtyre aplikacioneve shkon më shumë se 100 euro si dhe mund të shkarkohen vetëm nga aplikacioni Amazon Store për Android. Disa nga këto aplikacione falas janë MyBackup Prom MAPS.ME, Pro Angry Birds dhe 38 aplikacione të ofruar falas ekskluzivisht.

Kjo është lista e plotë e të gjitha aplikacioneve që janë falas në dyqanin online Amazon App Store deri më 29 nëntor:

* Merriam-Webster’s Collegiate Dictionary, Eleventh Edition

* Shredder Schach

* MAPS.ME Pro, Offline Karten

* Perfectly Clear

* Quell Memento

* Dr. Panda & Totos Baumhaus

* Angry Birds Seasons HD (Kindle Tablet Edition)

* Sonic Jump

* Dark Guardians

* Bike Race

* Forest Legends: Der Ruf der Liebe

* Bejeweled 2

* Mobile Observatory

* Wi Fi File Explorer PRO

* Wecker – Alarm Clock Pro

* Docs To Go Premium Key

* Photo Editor+

* Fairway Solitaire (Full)

* MyBackup Pro

* Music Volume EQ

* ExcelKontakte

* Cooking Dash: T&S Deluxe

* Angry Birds Seasons (Ad-Free)

* TouchRetouch

* Dictionary!

* Einstein Herausforderung Voll

* Mondphase Pro

* XiiaLive Pro – Internet Radio

* Andro11C scientific calculator

* Simple-List Pro

* EDGE Extended

* RPG Symphony of the Origin

* Sago Mini Space Explorer

* A Charlie Broën Thanksgiving

* Polar Bowler

* Mind Games Pro

* Parking Frenzy 2.0

* Splashtop Whiteboard

* Hidden Objects Thanksgiving & 3 puzzle games

* Malbuch II

* Stack ‘N Puzzles – an Educational Puzzling Adventure for Kids

* M.A.C.E. – als APP des Tages zu finden. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Microsoft triumfon ndaj Amazon, fiton kontratë 10 miliardë dollarë nga Pentagoni