Lajmet

Amazon shton Adobe Photoshop Touch në Kindle Fire Appstore

Nov 19 2012
0 Shpërndarje
Amazon shton Adobe Photoshop Touch në Kindle Fire Appstore

Zotëruesit e Kindle Fire kanë mundësi tashmë të udhëtojnë dhe të kenë me vete aplikacionin më popullor të modifikimit të imazheve: Adobe Photoshop Touch është i disponueshëm tashmë në Appstore.

Aplikacioni, i cili gjendet dhe ka mbështjetje zyrtare nga iOS dhe Android, është optimizuar për linjën e re të tabletëve të Amazon-it, duke u përshkallëzuar si për ato 7 inç, ashtu edhe për ato 8.9 inç në aspektin e form factor-it.

Çmimi është i njëjtë, 9.99 $. Fatkeqsisht, ai nuk do të funksionojë për zotëruesit e Bezos-backed tab meqenëse ky i fundit operon ende me Gingerbread kernel. (PCWorld Albanian)

Tags >

Amazon
Lajmet e fundit>