Lajmet

Me Android Excellence është më i lehtë kërkimi i aplikacioneve më të mira

Publikuar , 14 Qershor 2017
0
Muajin e kaluar Google zbuloi aplikacionet më të mira të vitit të Google Play Awards. Disa prej tyre janë në listën e Android Excellence. Me Android Excellence është më i lehtë kërkimi i aplikacioneve më të mira Photo Source: IDG

Google dëshiron që ju ta keni më të lehtë të kërkoni aplikacionet më të mira dhe për këtë lançoi një seksion të ri në Play Store quajtur Android Excellence.

Baneri në pafaqen e Përzgjedhjes së Editorit do të theksojë aplikacionet dhe lojërat që ofrojnë eksperiencën më të mirë Android dhe ka një dizajn, performancë teknike të shkëlqyer.

Muajin e kaluar Google zbuloi aplikacionet më të mira të vitit të Google Play Awards. Disa prej tyre janë në listën e Android Excellence.

Google tha se lista do të përditësohet një herë në tre muaj nga një ekip editorësh. Raundi i parë i aplikacioneve dhe lojërave është si mëposhtë:

Aplikacionet Android Excellence

Lojërat Android Excellence

LEXO EDHE:  Samsung padit LG për një reklamë të "pahijshme"