Biznes

AOC tani po tregton Monitorë IPS 23-inç për 190 $

Nov 22 2012
0 Shpërndarje
AOC tani po tregton Monitorë IPS 23-inç për 190 $

Nuk jeni fans i kontureve të cilat rrethojnë ekranin tuaj? Nëse kjo është arsyeja, ju mund të pëlqeni atë se çfarë AOC (Admiral Overseas Corporation) bëri me ekranin e saj të ri prej 23-inç. i2367fh e kompanisë karakterizohet nga një dizajn pa konture, e ruajtur për pjesën e poshtme.

Në anët e majën, gjithsesi, ajo çka ju shikoni është një panel IPS 23-inç me një raport kontrasti 50,000,000:1. Kjo është, nëse e shikoni me vëmendje.

Produkti ka një qëndrim të fortë metalik e cila i jep disa module të ndryshme instalimi, si një kornizë apo si një qëndrim standard që të gjithë ne njohim.

Ajo ka një konturë shumë të hollë rreth saj, por është vetëm 2mm.

Monitori i2367fh Full HD 1080p (1920×1080) me një kohë përgjigjeje 5ms dhe një dritë e pasme WLED e cila konsumon 50% më pak energji se sa monitorët CCFL.

Ajo ka dalje VGA dhe HDMI, 2 spikera 2W dhe një menu me 16 gjuhë OSD. Produkti është në dispozicion tani për 190 $ në Amazon dhe B&H. (PCWorld Albanian)

Tags >

TV
Lajmet e fundit>