Analiza

Aplikacionet, lojërat dhe filmat më popullore të vitit sipas Google (Infografik)

Dec 15 2014
0 Shpërndarje
Aplikacionet, lojërat dhe filmat më popullore të vitit sipas Google (Infografik)

Google-Play-End-of-Year-Infographic-2014-FINAL1Më parë ne ju kemi njohur me disa nga shkarkimet më popullore në Google. Gjithashtu jemi njohur edhe me hitet e vitit 2014 në YouTube. Kompania po publikon raportin e aplikacioneve, lojërave dhe filmave më popullor.

Në infografikun e mëposhtëm PCWorld Albanian sjell një panoramë të përgjithshme të përmbajtjeve më popullore në dyqanin e aplikacioneve të Google. (PCWorld Albanian)

Google-Play-End-of-Year-Infographic-2014-FINAL

LEXO EDHE:  Belgjika padit Google për zbulimin e bazave ushtarake

Lajmet e fundit>