Lajmet

Aplikacionet më të mira Android për vitin 2014 të përzgjedhura nga Google

Publikuar , 02 Dhjetor 2014
0
Aplikacionet më të mira Android për vitin 2014 të përzgjedhura nga Google

BMe më tepër se 1 milion aplikacione në dispozicion dhe përzgjedhja nga kjo “turmë” e tyre mund të jetë sfidë. Google ka ofruar ndihmë duke përgatitur një listë të aplikacioneve më të mira për Android për vitin 2014. Se a jeni duke mësuar një gjuhë apo jeni duke e menaxhuar kalendarin tuaj, apo duke dashur të bëni ndonjë gjë tjetër, mundësitë janë që ekziston ndonjë aplikacion që do të mund të ju hyjë në punë.

Ja se çfarë ka listuar Google si aplikacionet më të mira:

Produktivitet

Wunderlist: To-Do List & Tasks

SwiftKey Keyboard

IFTTT (If This, Then That)

Sunrise Calendar

Todoist: To-Do List, Task List

Mailbox

Offtime – Life Unplugged

Rundavoo

Money Traker

SlideShare Presentations

Strive

Edukim

TED

Lumosity

Duolingo

Craftsy Classes

Monki Chinese Class

Child Mode & Time Education

Amazing World Atlas

Argëtim

Hulu

Comedy Central

Disney Movies Anywhere

DramaFever

5by

Dailymotion

Lajme

Yahoo News Digest

BuzzFeed

The Economist

CNN

New York Times

Watchup: Your Daily Newscast

Muzikë dhe audio

Shazam

Pandora

iHeartRadio

Afterlight

Musixmatch Music Player Lyrics

djay 2

TuneIn Radio

Soundhound

edjing – DJ Music

Equalizer + MP3 player volume

Ultimate Guitar

Sport dhe palestër

Onefootball – Pure Soccer!

Golfshot: Golf GPS

Univision Deportes

7 Minute Workout

Google Fit

Shopping

Wish

Groupon

Photography

Over

EyeEm: CAmera & Photo Filter

Facetune

Carousel – Dropbox Photos

Video Collage Maker

Camera Zoom

Personalizim

Locket Lock Screen

Link Bubble Browser

Sociale

Timehop

OKCupid

Secret

LINK – with people nearby

Frontback

Obscure

Lettrs

Telegram

Samba: Videos + Reactions

Bitmoji

Skype Qik: Group Video Chat

Viadeo

Udhëtim

Expedia

Maps.ME

Anywayanyday

LEXO EDHE:  Njihuni me rivalin më të madh të Chrome, shfletuesin që ju paguan për të parë reklama

Minube

Windfinder

Uber (PCWorld Albanian)