Lajmet

Aplikacioni i kërkimit në Google ju kujton të paguani faturat tuaja

Publikuar , 10 Tetor 2014
0
Aplikacioni i kërkimit në Google ju kujton të paguani faturat tuaja

google-android-bill-reminderTashmë nuk ju duhet të përdorni “reminders” për tu kujtuar të paguani faturat tuaja. Pas testimit në një audiencë të limituar, Google ka përditësuar aplikacionin e tij të kërkimit në smartfonë.

Ky aplikacion identifikon faturat e ardhura në llogarinë tuaj në Gmail. Kur përdoruesi është duke përdorur aplikacion e kërkimit i shfaqet një mesazh ku shkruhet data e fundit e pagesës së faturës dhe shuma që ai ka për të paguar. Në sajë të kësaj risie të sjellë nga Google tani askush nuk do të harrojë të paguajë faturat në kohë. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Britania akuzon inteligjencën Ruse për katër sulme kibernetike

Lajmet e fundit>