Harduer

Apple po përgatit modele të reja MacBook Pro

Publikuar , 21 Tetor 2011
0
Apple po përgatit modele të reja MacBook Pro

Sipas një raporti të ri, MacBook Pro mund të shfaqet në treg me çmimin e njëjtë sikurse modelet ekzistuese edhe pse nuk ka ndonjë detaj në këtë drejtim, edhe në lidhje me harduerin që do të kenë MacBook’ët e rinj.

Natyrisht kjo ende duhet të konfirmohet nga Apple, edhe pse “9 to 5 Mac” konfirmon se furnizimet për modelet ekzistuese kanë filluar të shkurtohen, dhe zakonisht në këto momente fillon faza e shfaqjes së telasheve. 

LEXO EDHE:  Përdoruesit e Instagram mund të raportojnë fotot të cilat mendojnë se janë të rreme