Lajmet

Apple watchOS 5 debuton më 17 Shtator

Publikuar , 13 Shtator 2018
0
Ora e re inteligjente ka ekran 50% më të madh falë panelit pa kornizë. watchOS 5 vjen me fytyra të reja të cilat gjatë një udhëtimi ndryshojnë sipas zona të ndryshme orare. Apple watchOS 5 debuton më 17 Shtator

Apple formalisht prezantoi mbrëmjen e kaluar gjeneratën e re të Apple Watch Seritë 4.

Krahas orëve të reja, kompania përditësoi watchOS 5 i cili do të debutojë më 17 Shtator.

Ora e re inteligjente ka ekran 50% më të madh falë panelit pa kornizë. watchOS 5 vjen me fytyra të reja të cilat gjatë një udhëtimi ndryshojnë sipas zona të ndryshme orare.

Ende sistemi operativ për orët inteligjente sjell shumë veçori tek të cilat kompania nuk hyri në detaje.

Një listë e tyre mund të gjehen në faqen zyrtare të Apple watchOS 5 në këtë lidhje: https://www.apple.com/watchos/watchos-5/ /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Ja sesi të shkarkoni video private dhe publike nga Facebook

Lajmet e fundit>