Harduer

Asus Eee PC 1008P

Publikuar , 13 Shkurt 2010
0
Asus Eee PC 1008P

Ky model i ri ka dizajn inovativ dhe atraktiv. Kushton 499 dollarë. Ka procesor Intel Atom N450, 2 GB RAM dhe hard disk me kapacitet prej 320 GB. Si mangësi që mund të vrehet është bateria e cilaka vetëm 3 qelia. Mund të shtrohet pyetja se a ja vlen të blehet ky notebook ku me një shtesë prej 100 dollarë mund të blehet një notebook tipik.

 

LEXO EDHE:  Këto janë diferencat më të mëdha mes iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max

Lajmet e fundit>