Harduer

Asus shpalos dy laptop të rinj Lambroghini

Publikuar , 01 Qershor 2010
0
Asus shpalos dy laptop të rinj Lambroghini

Të ridizajnaur edhe njëherë, këto dy modele veçohen me më shumë lakesa në kuadër të mbështjellësit, në krahasim me modelet e mëhershme Lamborghini dhe përfshijnë edhe mbulesë që shkëlqen, tastierë që lëshon zhurmë dhe sistem zërimi me fuqi nga Bang & Olufsen.

Më i madhi prej të dyve përmban veçori për procesor Core i3, Core i5 apo Core i7, grafikë Nvidia N11E-GS, deri në 16 GB RAM dhe ekran me rezolucion rpej 1920 x 1080 piksela.

VX6 në anën tjetër ka një ekran 1366 x 768 LCD, procesor Intel Atom D525 me 1.8Ghz, grafikë Nvidia ION 2 dhe deri në 4GB RAM.

Asnjë detaj për sa i përket çmimit apo datës së paraqitjes në treg nuk është bërë i ditur.

LEXO EDHE:  Samsung zbulon nesër datën e ri-debutimit të Galaxy Fold

Lajmet e fundit>