Analiza

Asus U6V ofron bukuri, muskulaturë dhe ekonomizim

Publikuar , 22 Korrik 2009
0
Asus U6V ofron bukuri, muskulaturë dhe ekonomizim

Bateria ka zgjatur vetëm rreth 3 orë e 29 minuta në testet tona, por Asus ofron edhe një bateri të dytë. Duhet marrë parasysh se i gjithë kompleti kushton 1650 dollarë dhe po merrni një ofertë solide.

Në anën më të shtrenjtë, modelet e reja të Samsung (X360 me 2499$) dhe HP (me Voodoo Envy 133 që kushton 2349$) gjenden gjithashtu në Top 10. Ky model i Samsung ofron një ekran të shkëlqyer, një disk solid-state me 128GB dhe një bateri të shëndoshë që arrin të punojë 7.5 orë. Ajo çka i mungon HP Voodoo Envy 133 është gustoja, por ia del mbanë disi me dizajnin e përshtatshëm që ka. Ende, asgjë nuk mund ta lëvizë Lenovo ThinkPad X200 nga kreu i tabelës.

LEXO EDHE:  Çfarë po mendonte Samsung kur prezantoi dy telefonë të çuditshëm Galaxy S10 Lite dhe Note 10 Lite?