Lajmet

Bethesda publikon një trailer të Elder Scrolls VI

Publikuar , 11 Qershor 2018
0
Thuajse nuk kemi asnjë informacion, por Bethesda na dha një trailer të shkurtër në një skenar me male dhe zona të egra ku shtrihet logoja. Bethesda publikon një trailer të Elder Scrolls VI

Bethesda zyrtarisht prezantoi lojën e gjashtë të serive Elder Scrolls, njohur edhe si Elder Scrolls VI në konferencën E3.

Thuajse nuk kemi asnjë informacion, por Bethesda na dha një trailer të shkurtër në një skenar me male dhe zona të egra ku shtrihet logoja.

Kjo lojë është në zhvillim prej kohësh dhe me shumë gjasa jemi larg debutimit duke qenë se nuk ka ende informacione konkrete.

Ende, Bethesda tha se loja është duke u zhvilluar dhe ka për të kënaqur fansat e Elder Scrolls. /GameWorld Albanian

LEXO EDHE:  Instagram zyrtarisht teston mundësinë e fshehjes së pëlqimeve

Lajmet e fundit>