Blog

Bie Youtube në Evropë dhe SHBA

Publikuar , 09 Gusht 2017
0
Harta e Down Detector tregon se ndërprerja ka prekur Evropën dhe Bregun Perendimor të Shteteve të Bashkuara por ka pasur raportime edhe në Rusi dhe Japoni. Bie Youtube në Evropë dhe SHBA

Mesa duket Youtube është duke përjetuar probleme. Përdorues të shumtë kanë raportuar pranë Down Detector se nuk munden të aksesojnë shërbimin online të videove.

Nuk dihet arsyeja e ndërprerjes së shërbimit por Google ende nuk ka konfirmuar ndonjë problem teknik në faqen e saj të statusit.

Harta e Down Detector tregon se ndërprerja ka prekur Evropën dhe Bregun Perendimor të Shteteve të Bashkuara por ka pasur raportime edhe në Rusi dhe Japoni.

Gjithashtu edhe ekipi i Youtube nuk ka konfirmuar kohën e ndërprerjes ndërsa vijojnë cicërima në Twitter ende edhe në këtë moment në pamundësi për të aksesuar shërbimin. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Thirrjet pa emër, 26 miliardë gjatë 2019

Lajmet e fundit>