Biznes

Bitcoin bie deri në 8,000 dollarë

Jul 30 2018
0 Shpërndarje
Aksionet e Facebook, Twitter dhe Intel paraqitën vlera negative rënie javën e kaluar. Bitcoin bie deri në 8,000 dollarë

Bitcoin ra nën 8,000 dollarë ditën e Hëne ndërsa investitorët u trembën nga rënia e aseteve javën e kaluar për disa kompani të njohura teknologjike.

Aksionet e Facebook, Twitter dhe Intel paraqitën vlera negative rënie javën e kaluar.

Bitcoin ra deri në 8,011 dollarë në bursën e Bitstamp ditën e sotme.

Ende nëse shohim çmime mes 6,000 deri në 8,000 dollarë, do të ishte një tregues i qartë i stabilitetit. /CryptoWorld.al

LEXO EDHE:  Facebook humbi 123 miliardë dollarë brenda natës

Lajmet e fundit>