Softuer

BlackBerry Colt do të jetë i pari me BBX

Publikuar , 27 Tetor 2011
0
BlackBerry Colt do të jetë i pari me BBX

BlackBerry Colt do të shpaloset me një ekran 4 inç dhe do të ketë sipas të gjitha gjasave procesor me dy bërthama, plus një kamerë të përparme dhe të prapme, dhe pajisja pritet të lansohet në fillim të vitit të ardhshëm. 

Sapo të kemi më shumë informacione në lidhje me BlackBeerry Colt dhe platformën e re të RIM BBX, ne do t’ju informojmë për detaje tjera. /pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Dropbox i ri dëshiron të jetë qendra e përditshmërisë suaj