Analiza

Canon përballë Nikon (statistikë)

Publikuar , 17 Maj 2011
0
Canon përballë Nikon (statistikë)

Kamerat e ndërmarrjes Nikon janë më të lira se ato të ndërmarrjes Canon dhe ju mund të merrni pothuajse të njëjtën cilësi. Nëse ju pëlqen fotoja më e brishtë, Canon mund të ishte zgjedhja më e mirë. Cilën kamerë e pëlqeni më tepër?/pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Koronavirusi dhe revolucioni i të punuarit nga shtëpia