Harduer

Çfarë duhet të keni në çantën e laptopit

Publikuar , 08 Janar 2013
0
Çfarë duhet të keni në çantën e laptopit

Për disa njerëz çanta e laptopit është thjesht një valixhe përmes së cilës mund të transportojnë laptopin apo tabletin nga Destinacioni A në atë B.

Për ata që udhëtojnë për punë, çanta e laptopit është një element thelbësor në jetën e tyre të përditshme. Ajo mbushet shpeshherë me aksesorë dhe pajisje të tjera që mund t’u duhen gjatë punës së tyre.

Por çfarë duhet të mbajmë zakonisht në çantën tonë të laptopit? (PCWorld Albanian)

1. Karikuesin e laptopit

2. Karikuesin e smartfonit/tabletit

3. USB

4. Hard drive portabël

5. Kabëll ethernet

6. Hotspot 4G

7. Kufje

8. Barna për dhimbjet

9. Kafe, për ata që e pinë shumë

10. Kartvizita

Laptop bag

LEXO EDHE:  Ja sesi të përdorni smartfonin Android si një kamër për kompjuterin

Tags >

laptop