Analiza

Çfarë po ndodh në Google Labs (Infografik)

Publikuar , 22 Nëntor 2014
0
Çfarë po ndodh në Google Labs (Infografik)

GoogleLabsInfographicFeat-840x420Me siguri keni pasur rastin të dëgjoni për Google Labs, që është një vend i imagjinatës ku disa nga produktet mbase më të mira të së ardhmes janë duke u përgatitur.

Por çfarë është Google në të vërtet duke punuar aty? A ka ndonjë produkt që mund të ju interesojë? A do të dalin ndonjëherë këto produkte? Për këto dhe informacione shtesë, mund ta shihni infografikun e mëposhtëm. (PCWorld Albanian)

15533953846_c4d6f352c2_o

LEXO EDHE:  Telekom Albania shpallet fitues i frekuencave të internetit 4G të shpejtë

Tags >

Google
Lajmet e fundit>