Lajmet

Çiklisti skocez, Danny MacAskill, në një aventurë të vërtetë në video promocionale të GoPro

Publikuar , 15 Dhjetor 2015
0
Çiklisti skocez, Danny MacAskill, në një aventurë të vërtetë në video promocionale të GoPro

maxresdefaultQuajeni trimëri ose çmenduri apo çfarëdo, Dany MacAskill jeton me këtë realitet. Pas serive të famshme të “Way Back Home” dhe “The Ridge”, çiklisti skocez i njohur për akrobacitë me bicikletë shfaqet në një tjetër video promocionale të prodhuesit të njohur të kamerave ekstreme GoPro.

Në këtë video ai tejkalon kufinjtë e vetvehtes duke lëvizur mbi një bicikletë në disa trarë vetëm pak centimetra të trashë me lartësi 20 m njëkohësisht duke bërë edhe akrobacira.

Video është realizuar në ishujt Kanarie në një qytetet vendosur mbi kodër siç është Kanaria e Madhe. Ndiqeni dhe ndieni adrenalinën që të përshkon. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”GL0rbxB9Lqg”]

 

 

LEXO EDHE:  Njihuni me Lida Tohidi nga San Francisco – Folësja më e re e AllWeb Albania 2019

Lajmet e fundit>