Softuer

CItyville debuton edhe në Google+

Publikuar , 26 Shtator 2011
0
CItyville debuton edhe në Google+

Me Google+ baza e përdoruesve të kësaj loje pritet të arrijë deri në 43 milion dhe do të jetë interesante të shihet sesi do të pranohet vet kjo lojë nga përdoruesit e Google+. Edhe pse Angry Bird’s ende nuk është lansuar në Facebook, ajo thuhet të jetë loja më e popullarizuar në kuadër të rrjetit social Google+.

Zynga në anën tjetër është shprehur se Cityville është bërë loja më e madhe në Facebook dhe është e natyrës që të ndërtohet edhe një prezencë tjetër për këtë lojë në rrjetit tjetër social, Google+. “Natyrisht, ne dëshirojmë të bëjmë lojërat tona të pranishme për këdo, kudo, pa marr parasysh se në cilën platformë janë ata” u shprehën zyrtarë të Zynga. /pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Më 8 Korrik do të mësojmë më shumë rreth sistemit operativ misterioz të Microsoft

Lajmet e fundit>