Lajmet

Daily Mail me 134 milionë vizitorë unikë gjatë korrikut

Publikuar , 06 Gusht 2013
0
Daily Mail me 134 milionë vizitorë unikë gjatë korrikut

daily mailDaily Mail ka arritur shifër rekord të vizitorëve me mbi 134 milionë vizitorë unikë në muajin korrik.

MailOnline, që është publikimi i lajmeve online nga Daily Mail, ka arritur një rekord në muajin korrik, me 134,244,177 vizitorë unikë për një periudhë prej katër javëve.

Daily MAil, është faqja më e madhe në botë e gazetës në gjuhën angleze dhe numri më i madh i vizitorëve gjatë ditës ka qenë 10.57 milionë. Ndërmarrja ka thyer po ashtu një rekord, duke arritur 1 milionë vizitorë unikë në një orë të vetme. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Samsung konfirmon telefonin e ri me ekran me palosje

Tags >

uebfaqe