Harduer

Dërgesat e para të iPad Air 2 fillojnë në Australi

Publikuar , 22 Tetor 2014
0
Dërgesat e para të iPad Air 2 fillojnë në Australi

ipad air 2Pajisjet më të reja iPad Air 2 kanë filluar të dërgohen ashtu siç ishte parashikuar, pra në datat 22 dhe 23 tetor dhe mesa duket të parat janë dërguar tek pronarët australianë.

Përsa u përket blerësve të Shteteve të Bashkuara apo vendeve të tjera atyre do t’ju duhet të presin për dërgesat të cilat do të bëhen ditën e nesërme. Nëse ende nuk e keni bërë porosinë tënde mund ta bësh që nga ky moment në Apple.com. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Një aplikacion i cili vendos fytyrat e përdoruesve në skena filmash bëhet viral