Lajmet

Dërgoni PDF me madhësi të zvogëluar me SmallPDF

Publikuar , 05 Gusht 2014
0
Dërgoni PDF me madhësi të zvogëluar me SmallPDF

qolsjdmtasqfjvkuojzmNëse keni provuar ndonjëherë të dërgoni një PDF me madhësi të madh përgjatë e-mailit, e dini që sistemet e e-maileve kanë kufizime në madhësinë e skedarëve që mund të dërgoni. SmallPDF do të kombinojë dhe zvogëlojë PDF-të nga ngarkesat cloud në mënyrë që të mund t’i dërgoni ato.

SmallPDF po ashtu konverton në formate të tjera të skedarëve dhe nga PDF-të. Atyre do të ju duhen që të ruajnë skedarët tuaj për një orë sipas rregullit të privatësisë, kështu që ju nuk do të ishte mirë që ta përdorni këtë mënyrë për dërgim të dokumenteve të fshehtë, por për PDF-të të thjesht dhe të mëdhenj, për të cilët punon mjaft mirë. Klikoni këtu për ta provuar këtë shërbim. (PCWorldAlbanian)

LEXO EDHE:  Shpikësi Francez do të kalojë Kanalin e Anglisë mbi një hoverboard

Tags >

PDF