Blog

Disa fakte interesante rreth Apple që mund të mos i keni ditur përpara(Infografik)

Publikuar , 04 Prill 2015
0
Disa fakte interesante rreth Apple që mund të mos i keni ditur përpara(Infografik)

AppleFactsFeat-840x420

Apple është kompania e cila ka një histori të gjatë. Janë bërë edhe filma për Steve Jobs, dhe të tjetë janë duke u prodhuar. Edhe pse mund të mos keni asnjë interes rreth një paisje Apple, në një mënyre apo tjetër duhet të keni dëgjuar pë kompaninë ditëve të sotme.

Por a mendoni se dini çdo gjë rreth Apple ? Hidhni një sy këtij infografiku mahnitës i cili zbulon disa fakte interesante rreth kompanisë. A i dinit të gjitha, apo mësuat diçka të re? (PCWorld Albanian)

Apple-Infographic-2015

LEXO EDHE:  iOS 13.2.3 është versioni më i fundit që duhet ta shkarkoni menjëherë

Tags >

Apple