Lajmet

Ditën e djeshme Facebook shfaqi probleme

Publikuar , 28 Prill 2014
0
Ditën e djeshme Facebook shfaqi probleme

facebook_android_3-786x305Rrjeti Facebook ditën e diele pati një ndërprerje të madhe me mangësi në shërbimin e saj. Përdoruesit në gjithë botën ditën e djeshme ishin të aftë të aksesonin uebfaqen, por e kishin të pamundur të shikonin përmbajtjen në furnizuesin e lajmeve.

Screen-Shot-Ky problem, i cili filloi pasditen e ditës së diele më orën lokale dhe që zgjati për më shumë se një orë, shfaqte imazhe aty ku duhet të ishin statuset e miqve tuaj.

Shumë përdorues në pajisjet mobile raportuan për mesazhin “Nuk ka përmbajtje në këtë furnizues”, megjithëse tek disa përdorues shfaqej përmbajtja, por me vonesë. Nuk dihet akoma nëse Facebook ka pasur vështirësi teknike, por duket të ketë pasur diçka të ngjashme me një problem teknik. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Monedha e Facebook pjesë e diskutimeve të ministrave të financave të G20-ës

Lajmet e fundit>