Softuer

Dragon Age 2 Demo gati për shkarkim

Publikuar , 23 Shkurt 2011
0
Dragon Age 2 Demo gati për shkarkim

Demoja që është e gatshme për shkarkim ka një madhësi prej 1.98 GB, ndërsa vet Dragon Age 2 në versionin e plotë do të paraqitet në treg me datën 8 mars në tregun e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe me 11 mars në Evropë.

E natyrisht kur të dal loja në treg pritet të ketë reagime të shumta pozitive nga entuziastët e lojërave. /pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Gmail bëhet më i lehtë për tu përshtatur nevojave të përdoruesve