Lajmet

Eightydays, planifikoni udhëtimet tuaja

Publikuar , 09 Shkurt 2017
0
Planifikimi i udhëtimeve kërkon goxha kohë dhe kërkim. E nëse po planifikoni një udhëtim në disa qytete, kërkimi do tu marrë goxha kohë. Eigjhtydays u vjen në ndihmë. Eightydays, planifikoni udhëtimet tuaja Photo Source: Eightydays

Aplikacioni në ueb i cili aktualisht është në beta përmban vetëm qytete Europiane ndërsa aplikacioni iOS edhe ato Amerikane.

Për të përdorur aplikacionin mjafton të përzgjidhni datat e udhëtimit dhe vendi nga ku do të niseni dhe Eightydays do të rregullojë çdo gjë që nga itinerari tek kostoja.

Nëse nuk u pëlqen përzgjedhja e parë mjafton të klikoni butonin “Shuffle” dhe do tu ofrohet një itinerat tjetër.

Sa i përket kostove, Eightydays përfshin edhe çmime të fluturimeve. Për çdo sugjerime u ofrohen lidhje të jashtme sipas ofruesit që mund të jetë Airbnb, Hotels.com apo Skyscanner.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni lidhjet mëposhtë. /PCWorld Albanian

Eightydays | Apple Store

Eightydays

LEXO EDHE:  Çfarë shpejtësie reale interneti po përjetojnë përdoruesit e parë të 5G-së?