Softuer

Entuziazmi për Battlefield 3 nuk ka të ndalur

Publikuar , 19 Dhjetor 2011
0
Entuziazmi për Battlefield 3 nuk ka të ndalur

Video është filmuar nga perspektiva e karakterit të lojtarit dhe shfaq një skenë beteje në një hangar, duke ofruar disa detaje vërtetë të shkëlqyera.

Edhe pse video është në aksion real, të shpresojmë se loja do të jetë në gjendje të ofroj HUD në këtë nivel dhe grafikë kaq të ngjashme me realitetin, së paku në versionin për PC.

Lojtarët e Battlefield 3 që mendojnë se kanë shkathtësi për të qenë më të mirët, mund të jenë të interesuar të mësojnë se EA dhe DICE së fundi janë duke organizuar një garë për të gjetur lojtarin më të mirë në garën e tyre “Only in Battlefield 3”. 

LEXO EDHE:  Shfletuesi Microsoft Edge i bazuar në Chrome një hap më pranë zyrtarizimit