Biznes

Esty lançoi dyqanin e arteve dhe punëve online Etsy Studio

Publikuar , 25 Prill 2017
Kjo ide u shfaq fillimisht në Shkurt ku kompania u thoshte investitorëve se ky treg ka një vlerë prej 44 miliard dollarësh. Esty lançoi dyqanin e arteve dhe punëve online Etsy Studio

Etsy, sajti i njohur i tregtisë së punëve të dorës, produkteve artizanale dhe bizhuterize hapi sot dyert e një dyqani të ri online për artet online quajtur Etsy Studio.

Kjo ide u shfaq fillimisht në Shkurt ku kompania u thoshte investitorëve se ky treg ka një vlerë prej 44 miliard dollarësh.

Me sajti e ri Studio, Etsy kërkon të sjellë artet nga mbarë bota. Gjithashtu përbën një mënyrë tjetër për të gjeneruar të ardhura për kompaninë sepse do të tarifojë siç bën me çdo produkt tjetër të listuar. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Aplikacionet Android po vinë në Windows 11

Tags >

Etsy