Lajmet

Event Flow Calendar sjell ngjarjet së bashku me parashikimin e motit në Android

Publikuar , 27 Dhjetor 2013
0
Event Flow Calendar sjell ngjarjet së bashku me parashikimin e motit në Android

event folow calendarAndroid: Gjërat e vogla në jetë mund të bëjnë ndryshime të mëdha, për shembull të dish se si do të jetë moti kur të kontrolloni axhendën tuaj. Aplikacioni Event Flow Calendar ju sjell këto dy copëza të vogla, por shumë të rëndësishme të informacionit së bashku.

Mjetet e tipit të kalendarëve janë të shumta dhe derisa Event Flow duket mirë, shtojca e vogël por e dobishme e parashikimit të motit në axhendën tuaj është e shkëlqyer. E vendos informacionin për parashikimin e motit në një vend ku ju mund të ju duhet më së tepërmi: planet e juaja për të ardhmen.

Event Flow Calendar (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Aplikacioni i punës në distancë i Microsoft tërheq numër rekord përdoruesish