Lajmet

Fermi është tepër e nxehtë

Publikuar , 08 Janar 2010
0
Fermi është tepër e nxehtë

Adaptorët e rinj grafikë të Nvidias pritet të përbëjnë një kthesë të vërtetë për kompaninë, duke sjellë performancë shumë më sipërore se sa seria aktuale 200, por me një çmim…

Thashethemet që qarkullojnë midis prodhuesve të kasave në CES theksojnë se dy karta të tilla janë maksimumi ‘i sigurtë’ i përdorshëm në një kasë normale – shtoni një më shumë dhe mund të keni shumë probleme. Sipas një prodhuesi, adaptori i ardhshëm i Nvidias do të jetë më i nxehtë se çdo ofertë aktuale nga ATI.

LEXO EDHE:  Shërbime telefonike falas nga Telekom Albania për të prekurit nga tërmeti