Harduer

Fillojnë shitjet e OnePlus 3T në Europë me çmim fillestar 400 Euro

Publikuar , 29 Nëntor 2016
0
Fillojnë shitjet e OnePlus 3T në Europë me çmim fillestar 400 Euro

oneplus-3t-to-launch-on-november-14-in-londonNjë javë pasi doli në shitje në Amerikën e Veriut, OnePlus 3T është lançuar edhe në Evropë. I disponueshëm në dy variante, 64GB dhe 128GB, kostoja fillestare e telefonit është 440 Euro.

Konkretisht një model 64GB në Europë do të kushtojë 400 Euro ndërsa modelin 128GB do të kushtojë 440 Euro. Për ta blerë drejtohuni për në dyqanin gjerman online.

Në dyqanin online mund të blini edhe aksesorë, këllëfe dhe kufje për OnePlus 3T. Ndërkaq ju ftojmë të shikoni një video të pazakontë të çpaketimit të OnePlus 3T. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Vodafone ndez antenat 5G në Britani