Softuer

Firefox 3.5.5 gati për shkarkim

Publikuar , 06 Nëntor 2009
0
Firefox 3.5.5 gati për shkarkim

Njëri prej bug-eve të ndrequra është i prioritetit të lartë dhe ka ndikim në të gjitha platformat. Ai ka të bëjë me një crash të dekoderit GIF i cili nuk ka qënë i pranishëm në versionin 3.5.3.
Në anën e Windows, është mbyllur një tjetër front i hapur i sigurisë ndërkohë që një tjetër bug në platformën Mac shkaktonte probleme në leximin e formatit HTML.  Christopher Blizzard, komentues i njohur i Mozilla deklaroi në tëitter se megjithëse problemi kryesor i zgjidhur nuk ishte i lidhur me sigurinë, ai sillte mjaft kokëçarje për shumë përdorues.
Firefox 3.5.5 mund ta gjeni pwr shkarkim këtu.

LEXO EDHE:  Në aplikacionin Google Photos tashmë mund të bisedoni

Lajmet e fundit>