Harduer

Flagshipi Lenovo Z5 Pro vjen me 1 Nëntor

Publikuar , 25 Tetor 2018
0
Në një post Weibo, Chang Cheng botoi një poster që konfirmoi mekanizmin e slide-out të kamerës dhe një ekran me full-screen. Flagshipi Lenovo Z5 Pro vjen me 1 Nëntor

Lenovo po kërkon të kompensojë vetveten me një smartphone flagship të vërtetë pas dështimit të Z5 dhe do ta shpallë atë më 1 nëntor. Kjo është zyrtare , sepse lajmi vjen nga zv. Presidenti i kompanisë.

Në një post Weibo, Chang Cheng botoi një poster  që konfirmoi mekanizmin e slide-out të kamerës dhe një ekran me full-screen. Skica shoqërohet nga slogani i ri i divizionit celular të Lenovo.

Lenovo Z5 Pro është ende një mister i madh.

I vetmi informacion i plotë që kemi për celularin është struktura e saj quad-camera në anën e pasme, e cila është e aftë për 2x zoom telefoto dhe disa mostra të kamerave të botuara nga zëv. Presidenti. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Lenovo sjell specifikimet e 2020 për laptopët e biznesit ThinkPad