Harduer

Fotografi të HTC Vigor në internet

Aug 30 2011
0 Shpërndarje
Fotografi të HTC Vigor në internet

Ka lajme të mira për të interesuarit rreth produktit Vigor – uebi më në fund ka lëshuar fotografi të produktit të ri.

Nga ajo që mund të shihet, produkti vjen me një ekran 4.3 inçë me përmasat 1280 x 720 (720 piksellë).

Dhe nga thashethemet që qarkullojnë në ueb, mund të thuhet që pajisja do të pajisjet me 1GB RAM, 16GB disk, Adreno 220 Graphics, një procesor Snapdragon, dual-core 1.5 GHz dhe veçori të tjera standarde.

Duke u bazuar në fotografitë e paraqitura, Vigor duhet të jetë një produkt i nxehtë për konsumatorët./pcworldalbanian

Lajmet e fundit>