Vëzhgim

Fshehni rrjetin Facebook brenda një kornize në ExcelBook

Publikuar , 27 Qershor 2011
Fshehni rrjetin Facebook brenda një kornize në ExcelBook

Në shumë vende nuk lejohet vizitimi i rrjetit më të njohur shoqëror në botë, Facebook, i cili tani së fundi është përfolur se ka rreth 750 milionë përdorues aktivë gjatë muajit.

Ndoshta shumë njerëz dëshirojnë që të lexojnë dhe të postojnë përditësime në Facebook, por kjo gjë nuk iu lejohet në vendin ku punojnë. Ekziston një mundësi për të futur përditësimet brenda një kornize në ExcelBook dhe ju do të dukeni se jeni duke punuar me ndonjë tabelë të zakonshme, ndërsa në të vërtetë është rrjeti shoqëror Facebook i fshehur brenda.

Klikoni këtu për ta shkarkuar këtë aplikacion./pcworldalbanian

LEXO EDHE:  iPhone 12 mini: Smartfon të vogël më të mirë nuk ka