Vëzhgim

Galaxy S II përballë Motorola Droid Bionic

Publikuar , 24 Qershor 2011
0
Galaxy S II përballë Motorola Droid Bionic

Samsung Galaxy S II dhe Motorola Droid Bionic kanë marrë mjaft shumë vëmendje, së paku në fillim të këtij viti dhe ndërmarrja që analizon median shoqërore, Mashwork, deshi që të gjejë se cili smartphone do të fitojë në treg.

Ndërmarrja e re dëshoiroi, “A do të mund të parashikonim shitjet e telefonit duke u bazuar në bisedat online?” Për të qenë të sigurtë, duhet të presim derisa të dy telefonat do të lëshohen gjatë kësaj vere. Samsung Galaxy S II është përfolur që do të dalë më 29 korrik në Sh.B.A., ndërsa Motorola cicëroi për Droid Bionic: “…, Droid Bionic është duke ardhur dhe u propozua për lëshim veror.”/pcworldalbanian

LEXO EDHE:  OnePlus 7T: Nëse po kërkoni ekselencë por pa shpenzuar shumë ky është telefoni për tu blerë

Lajmet e fundit>