Harduer

Gigabyte GV-N94TOC-1GI

Publikuar , 30 Mars 2010
0
Gigabyte GV-N94TOC-1GI

Teknologjia GigaThread, e cila është arkitekturë e ndërlikuar, përkrah me mijëra procese njëkohësisht, duke ofruar efikasitet të lartë në programet e gjeneratës së ardhme. Teknologjia nView Multi-Display ofron fleksibilitet dhe kontroll kur punohet me shumë monitorë.

Specifikimet teknike:
Chipseti: NVIDIA GeForce 9400GT
Frekuenca: 800 MHz
Memoria: 1GB
Lloji i memories: GDDR2
Dimensioni: ATX
BUS lloji: PCI-E 2.0
Rezolucioni maksimal: 2560×1600
Microsoft DirectX 10.0

LEXO EDHE:  Nëse po prisni një iPhone 12 me dizajn të ri do të zhgënjeheni

Lajmet e fundit>