Lajmet

Google Now fillon të ju rikujtojë për pagim të faturave

Publikuar , 18 Maj 2014
0
Google Now fillon të ju rikujtojë për pagim të faturave

szrmbfzmriiobosf7m1xAndroid: Pas ofertave të pareshtura të kartave nga Google Now, Google tani ka filluar ta lëshojë një veçori që do të ndihmojë përdoruesit me rikujtime për pagesa të faturave.

Veçoria me siguri nuk do të jetë në gjendje që të kontrollojë të gjitha faturat (për shkak se jo të gjithë e-mail-et rikujtues përfshijnë datat e fundit dhe sasinë e pagesës), por mund të jetë një rikujtues i dobishëm për ato shërbime që e mundësojnë këtë gjë. Veçoritë duket të jenë lëshuar në heshtje dhe mund të mos jenë në dispozicion ende për të gjithë përdoruesit. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  WhatsApp sjell funksionin e shumëpritur të sigurisë

Tags >

Google
Lajmet e fundit>